Noten

Noten staan bekend om de grote hoeveelheden onverzadigde vetten, eiwitten, mineralen en vitamine die ze bevatten. Naast de goede voedingsstoffen die ongezouten noten bevatten dragen ze bij aan je gezondheid en reduceren ze de kans op hart- en vaatziekten. Ze zorgen er voor dat je LDL-cholesterol wordt verlaagd. Het eten van 25 gram of een handje per dag is genoeg voor je gezondheid. Dit is alleen zo voor ongezouten soorten. Hieronder zie je een overzicht van de voedingswaarde van de verschillende nootjes. Dat is wel zo handig, als je weer eens noten gaat kopen. Lees meer...

252 producten

Noten kopen

Sommige mensen gingen vroeger op pad om noten te verzamelen zodat zij deze konden eten. Tegenwoordig kan je de lekkerste noten gewoon online kopen. Het is dan ook al lang bekend dat ze gezond zijn. Naast dat ze gezond zijn vormen ze ook een voedzame snack en zijn lekker tijdens de borrel.

Waarom zijn noten gezond?

Noten zijn dopvruchten met een harde vruchtwand waar één nootje in zit. Voorbeelden zoals walnoten, cashewnoten en hazelnoten zijn dan ook erg bekend. Noten staan bekend om de grote hoeveelheden onverzadigde vetten, eiwitten, mineralen en vitamine die zij bevatten. Naast de goede voedingsstoffen die ongezouten noten bevatten verkleint ze ook het risico op hart- en vaatziekten. Ze zorgen er voor dat je LDL-cholesterol verlaagd. Het eten van 25 gram of een handje per dag is genoeg voor je gezondheid. Dit is alleen zo voor ongezouten soorten.

Welke noten zijn gezond?

Noten kennen veel verschillende soorten. Naast al deze verschillende soorten zijn ze ook allemaal anders bewerkt. Sommige worden gebrand en andere worden geroosterd. Ongebrand betekend dat ze onbewerkt zijn en zoals je ze in de natuur vind. Geroosterd wil zeggen dat ze alleen geroosterd zijn in droge lucht.
Noten gefrituurd in olie noemt men gebrand. Vaak is het zo dat vitamine en mineralen in voeding verloren gaan bij het koken. In dit geval klopt dat maar dit betekend niet dat ze ongezond zijn. Daarnaast nemen ze geen vetten op uit olie omdat ze al vol zitten met onverzadigde vet. Door het verlies van voedingstoffen zijn ze gebrand iets minder gezond maar nog steeds niet slecht.
Kortom, zolang je niet kiest voor een gezouten variant zit je vaak goed. De keuze uit gebrande, geroosterde of ongebrande is dan minder belangrijk.

Hoe zit het dan met notenpasta?

Zolang de notenpasta voor 100% uit noten bestaat is dit gezond. Toegevoegde zout, suiker en/of olie doen af aan de voedzaamheid van het product. Probeer deze notenpasta's dan ook te vermijden.

Voedingswaarde noten

Hoewel ze gezond zijn, zitten er ook veel calorieën in. Dit is niet altijd slecht omdat ze veel goede voedingsstoffen bevatten. Daarnaast helpt het al om 25 gram per dag te eten. Hieronder een aantal populaire soorten met de voedingswaardes:

Per 25gCalorieënEiwittenKoolhydratenVetten
Macadamia noot183,32,31,618,6
Cashewnoten147,84,65,611,6
Hazelnoten166,83,62,715,6
Paranoten169,82,11,116,8
Pecannoten179,32,12,418
Pistache150,34,92,612,9
Walnoten168,83,6316,5
Voedingswaarde per 25 gram voor populaire nootsoorten

Noten kopen bij Superfoodstore

Bij het kopen van noten is het belangrijk om rekening te houden met een notenallergie. Superfoodstore verkoopt alleen noten van de hoogste kwaliteit en A merken. Zo hebben wij noten van Bionut, Bountiful, Horizon, Nova Vitae en Terrasana. Zo kan je gerust noten kopen bij Superfoodstore met een scherpe prijs en snelle levering. Voor 21:00 besteld, volgende dag in huis.

10

Prima

Snelle levering, goed verpakt, prima kwaliteit van producten.

8

Geweldig

Prima in orde de bezorging aflevering en service geweldig

8

Heel snel geleverd

Vandaag besteld morgen geleverd is hier waarheid. Alleen de doos waarin mijn flesjes kurkuma en gember inzaten was iets te groot met te weinig opvulling waardoor ze lagen te rammelen tegen elkaar...

8

Vlotte levering

Iets besteld, de dag nadien al geleverd. Top

10

Uitstekend!

Duidelijke website. Supersnelle bezorging

10

Lekker goedkoop en op tijd bezorgd

De producten die ik nodig had waren hier zeker zo'n 10% goedkoper dan elders. Ze werden ook netjes de volgende dag bezorgd.

10

Zoals altijd goed verpakt en snel ontvangen.

Zoals ik hierboven al schreef, ben ik heel tevreden.

10

Goede producten tegen een fijne prijs

Goed en compleet aanbod van supplementen, tevens goedkoper dan andere aanbieders

10

Super snel

Eerlijke prijs en super snelle levering.Waar ik ergens anders soms een of twee weken moest wachten op mijn bestelling was het hier de volgende dag al binnen.

9

Superrr snelle levering

Super snelle levering vd gewenste producten. Wat ik alleen niet begrijp is waarom ik een klein halfjaar geleden gewoon tot 40 euro producten kon aanschaffen die zonder extra vergoeding bezorgd...

8

Ben tevreden

Ben zeer tevreden .alleen vindt ik jammer dat de verzendkosten zo duur zijn.

9

Prima webwinkel.

Webwinkel doet exact wat op de website staat. Zo weet je als klant waar je aan toe bent. Zou een voorbeeld moeten zijn voor andere soortgelijke webwinkels. TOP !!

10

Prima aanbod en levering.

Het aanbod van superfoodstore is prima. Ook een stabiele prijs. De levering was zoals beloofd werd.

9

Goede en snelle service

Mijn bestelling werd de eerst mogelijke volgende werkdag bezorgd en was prima in orde.

10

Gewoon geweldig

Vrijdagavond besteld Zaterdag rond 12.00 uur geleverd plus goedkoper dan in de winkel

10

Super vlotte service

Goede aanbiedingen en super vlotte levering.