Voor 21:00 besteld, morgen (maandag) in huis
Thuiswinkel Waarborg
uit 15644 beoordelingen

Healthypharm Paracetamol 500 mg 20 tabletten

  • Artikelcode: 137773
  • EAN: 8714632030138
0,68
Maximaal 5 stuks per bestelling.
Ruim op voorraad: 50+ stuks
Voor 21:00 besteld, morgen (maandag) in huis
Stuur een berichtje bij nieuwe voorraad!
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven
Thuiswinkel gecertificeerd
Bestel nu - Betaal achteraf
Gratis verzending vanaf € 75,-
9.4 uit 15.644 reviews

Productomschrijving

Paracetamol HTP 500 mg, tabletten

Geneesmiddel RVG 20652

Claims
Paracetamol HTP behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en
koortsverlagende werking.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel

Gebruiksinstructie

Gebruik bij kinderen
4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een
bepaalde groep.

Wijze van gebruik
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Dosering

Volwassenen:
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag

Samenstelling

Werkzame stoffen: Elke tablet bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en
magnesiumstearaat (E470B).

Aanvullende informatie

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda
Nederland

Veilig kopen bij gediplomeerd drogist
Klik hier om te controleren of Superfoodstore op de aanbiederslijst van online medicijn aanbieders staat

Kenmerken

MerkHealthypharm
EAN8714632030138
Artikelcode137773
Inhoud20 tabletten
RVG Nummer20652 is 53055
RVH Nummer-

Bijsluiter Healthypharm Paracetamol 500 mg 20 tabletten

Ervaringen van anderen

12 x beoordeeld Gemiddeld 5 / 5 sterren
5 / 5 sterren
John v
16-08-2025

Zeer effectief bij ( ... ) en ( ... ). Verlaagt de ( ... ) en verminderd de ( ... ). De voordeligste prijs in de markt, en makkelijke doordruk strips. Niet agressief voor de maag. Ook heeft de tablet een handige groef in het midden om hem makkelijk in tweeën te kunnen breken. Fijn voor dosering voor (bijv.) kinderen die geen hele mogen of kunnen verdragen.

5 / 5 sterren
T.J. H
17-07-2025

Wij zijn al een tijdje klant bij SUPER FOOD STORE , De producten zijn heel goed en voldoen aan onze eisen . Snel geleverd, goed verpakt. Wij zijn zeer tevreden.

5 / 5 sterren
Arlette D
24-08-2023

Snelle levering, netjes verpakt, duidelijke website, fijn dat de hoeveelheid van het product aangegeven word.

5 / 5 sterren
Didier L
29-03-2025

Best price for paracetamol. Why pay more?

5 / 5 sterren
Jc v
12-02-2025

Gewoon paracetamol maar wel mét doorbreekgleuf


Alle ervaringen met Healthypharm Paracetamol 500 mg
Gemiddeld beoordeeld met:
5 van 5 sterren!
(Gebaseerd op 12 klantervaringen)
5 / 5 sterren
John v
16-08-2025

Zeer effectief bij ( ... ) en ( ... ). Verlaagt de ( ... ) en verminderd de ( ... ). De voordeligste prijs in de markt, en makkelijke doordruk strips. Niet agressief voor de maag. Ook heeft de tablet een handige groef in het midden om hem makkelijk in tweeën te kunnen breken. Fijn voor dosering voor (bijv.) kinderen die geen hele mogen of kunnen verdragen.

John v
Nuttig?
5 / 5 sterren
T.J. H
17-07-2025

Wij zijn al een tijdje klant bij SUPER FOOD STORE , De producten zijn heel goed en voldoen aan onze eisen . Snel geleverd, goed verpakt. Wij zijn zeer tevreden.

T.J. H
Nuttig?
5 / 5 sterren
Arlette D
24-08-2023

Snelle levering, netjes verpakt, duidelijke website, fijn dat de hoeveelheid van het product aangegeven word.

Arlette D
Nuttig?
5 / 5 sterren
Didier L
29-03-2025

Best price for paracetamol. Why pay more?

Didier L
Nuttig?
5 / 5 sterren
Jc v
12-02-2025

Gewoon paracetamol maar wel mét doorbreekgleuf

Jc v
Nuttig?
5 / 5 sterren
Sandra G
14-08-2023

Geen bijzonderheden. Doet wat het moet doen

Sandra G
Nuttig?
5 / 5 sterren
Dylama v
13-12-2021

je ( ... ) is zo weg

Dylama v
Nuttig?
4 / 5 sterren
A.P. J
04-03-2025

Gewoon goed

A.P. J
Nuttig?
4 / 5 sterren
Piet B
23-12-2024

Snel geleverd

Piet B
Nuttig?
5 / 5 sterren
Amc M
10-07-2022

Gewoon paracetamol.

Amc M
Nuttig?
5 / 5 sterren
henk w
11-11-2022

Top

henk w
Nuttig?
4 / 5 sterren
Anita B
17-02-2025

Prima

Anita B
Nuttig?