Vandaag besteld, maandag in huis
Thuiswinkel Waarborg
uit 14449 beoordelingen

Healthypharm Paracetamol 500 mg 10 zetpillen

  • Artikelcode: 144541
  • EAN: 8714632058293
3,19
Maximaal 5 stuks per bestelling.
Ruim op voorraad: 50+ stuks
Vandaag besteld, maandag in huis
Stuur een berichtje bij nieuwe voorraad!
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven
Thuiswinkel gecertificeerd
Bestel nu - Betaal achteraf
Gratis verzending vanaf € 75,-
9.5 uit 14.449 reviews

Productomschrijving

Paracetamol HTP zetpil 500 mg, zetpillen

Geneesmiddel RVG 24204

Claims
Paracetamol HTP behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en
koortsverlagende werking.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel

Gebruiksinstructie

Gebruik bij kinderen
Als uw arts niet anders voorschrijft, is de algemene dosering als volgt:

Kinderen:
Leeftijd: 6 - 9 jaar Gewicht: 22 - 30 kg Dosis: 500 mg Aantal zetpillen per dag: 2 - 3
Leeftijd: 9 - 12 jaar Gewicht: 30 - 40 kg Dosis: 500 mg Aantal zetpillen per dag: 3
Leeftijd:12 - 15 jaar Gewicht: 40 - 55 kg Dosis: 1000 mg Aantal zetpillen per dag: 2 - 3

Het lagere aantal doseringen is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de betreffende
leeftijdsgroep.

Wijze van gebruik
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Dosering

Volwassenen:
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag

Samenstelling

Werkzame stoffen: Elke tablet bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).

Aanvullende informatie

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda

Veilig kopen bij gediplomeerd drogist
Klik hier om te controleren of Superfoodstore op de aanbiederslijst van online medicijn aanbieders staat

Kenmerken

MerkHealthypharm
EAN8714632058293
Artikelcode144541
Inhoud10 zetpillen
RVG Nummer24204
RVH Nummer-

Bijsluiter Healthypharm Paracetamol 500 mg 10 zetpillen

Ervaringen van anderen

5 x beoordeeld Gemiddeld 5 / 5 sterren
5 / 5 sterren
Arlette D
24-08-2023

Snelle levering, netjes verpakt, duidelijke website, fijn dat de hoeveelheid van het product aangegeven word.

5 / 5 sterren
Sandra G
14-08-2023

Geen bijzonderheden. Doet wat het moet doen

5 / 5 sterren
Dylama v
13-12-2021

je hoofd pijn is zo weg

5 / 5 sterren
Amc M
10-07-2022

Gewoon paracetamol.

5 / 5 sterren
henk w
11-11-2022

Top


Alle ervaringen met Healthypharm Paracetamol 500 mg
Gemiddeld beoordeeld met:
5 van 5 sterren!
(Gebaseerd op 5 klantervaringen)
5 / 5 sterren
Arlette D
24-08-2023

Snelle levering, netjes verpakt, duidelijke website, fijn dat de hoeveelheid van het product aangegeven word.

Arlette D
Nuttig?
5 / 5 sterren
Sandra G
14-08-2023

Geen bijzonderheden. Doet wat het moet doen

Sandra G
Nuttig?
5 / 5 sterren
Dylama v
13-12-2021

je hoofd pijn is zo weg

Dylama v
Nuttig?
5 / 5 sterren
Amc M
10-07-2022

Gewoon paracetamol.

Amc M
Nuttig?
5 / 5 sterren
henk w
11-11-2022

Top

henk w
Nuttig?