Vandaag voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuiswinkel Waarborg
uit 14525 beoordelingen

Teva Acetylcysteine 600 mg 30 bruistabletten

  • Artikelcode: 282-10-42027126
  • EAN: 8711218006297
12,30
Maximaal 5 stuks per bestelling.
Ruim op voorraad: 50+ stuks
Vandaag voor 21:00 besteld, morgen in huis
Stuur een berichtje bij nieuwe voorraad!
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven
Thuiswinkel gecertificeerd
Bestel nu - Betaal achteraf
Gratis verzending vanaf € 75,-
9.5 uit 14.525 reviews

Productomschrijving

Acetylcysteïne bruis Teva 600 mg, bruistabletten

Geneesmiddel RVG 57487

Claims
Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Acetylcysteïne Teva kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals
astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose
(taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van de luchtpijp)

Niet gebruiken bij
- u bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
- Kinderen onder 2 jaar mogen dit middel niet gebruiken
- Kinderen en zwangere vrouwen met fenylketonurie (fenylketonurie is een bepaalde aangeboren
afwijking in de stofwisseling) mogen dit middel niet gebruiken.

Dosering

Kinderen van 2 t/m 7 jaar:
2 maal per dag 1 sachet van 200 mg.
Kinderen ouder dan 7 jaar en volwassenen:
3 maal per dag 1 sachet van 200 mg.
Volwassenen:
1 maal per dag 1 sachet van 600 mg.

Dit middel mag niet gebruikt worden bij kinderen jonger dan 2 jaar

Wijze van gebruik
De inhoud van de sachet (zakje) vlak voor gebruik oplossen in een glas water, omroeren en het
gehele mengsel opdrinken. Een half zakje kan het beste worden ingenomen door een heel zakje op te
lossen in een glas water, daarna slechts de helft van de oplossing te gebruiken en de resterende
oplossing weg te gooien.
De sachet niet in melk of andere dranken oplossen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op de maximale dagdosering

Samenstelling

Werkzame stoffen: 600 mg acetylcysteïne per bruistablet
Hulpstoffen: natriumwaterstofcarbonaat (E500ii), citroenzuur (E330), aspartaam (E951) (10 mg in de 200 mg bruistablet, wat overeenkomt met 5,6 mg fenylalanine; 20 mg in de 600 mg bruistablet, wat overeenkomt met 11,2 mg fenylalanine), citroenaroma (bevat o.a. glucose en sucrose)

Aanvullende informatie

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Teva Nederland B.V.
Swensweg 5
2031 GA Haarlem
Nederland

Veilig kopen bij gediplomeerd drogist
Klik hier om te controleren of Superfoodstore op de aanbiederslijst van online medicijn aanbieders staat

Kenmerken

MerkTeva
EAN8711218006297
Artikelcode282-10-42027126
Inhoud30 bruistabletten
RVG Nummer57487
RVH Nummer-

Bijsluiter Teva Acetylcysteine 600 mg 30 bruistabletten

Ervaringen van anderen

4 x beoordeeld Gemiddeld 5 / 5 sterren
5 / 5 sterren
Piet v
08-08-2023

Ik heb er zeker baat bij.
En daar ben ik heel blij mee.

5 / 5 sterren
J.H L
19-12-2021

Het doet wat het moet doen...
Namelijk slijmoplossen!
Het is een aanrader

4 / 5 sterren
S.M. K
13-05-2022

Aangenaam bij vastzittend slijm, en niet vies om te drinken

5 / 5 sterren
M v
31-12-2021

Snel en goed afgeleverd tegen een prima prijs.


Alle ervaringen met Teva Acetylcysteine 600 mg
Gemiddeld beoordeeld met:
5 van 5 sterren!
(Gebaseerd op 4 klantervaringen)
5 / 5 sterren
Piet v
08-08-2023

Ik heb er zeker baat bij.
En daar ben ik heel blij mee.

Piet v
Nuttig?
5 / 5 sterren
J.H L
19-12-2021

Het doet wat het moet doen...
Namelijk slijmoplossen!
Het is een aanrader

J.H L
Nuttig?
4 / 5 sterren
S.M. K
13-05-2022

Aangenaam bij vastzittend slijm, en niet vies om te drinken

S.M. K
Nuttig?
5 / 5 sterren
M v
31-12-2021

Snel en goed afgeleverd tegen een prima prijs.

M v
Nuttig?