Vandaag voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuiswinkel Waarborg
uit 14360 beoordelingen

Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

2,37
Maximaal 5 stuks per bestelling.
Ruim op voorraad: 50+ stuks
Vandaag voor 21:00 besteld, morgen in huis
Stuur een berichtje bij nieuwe voorraad!
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven
Thuiswinkel gecertificeerd
Bestel nu - Betaal achteraf
Gratis verzending vanaf € 75,-
9.5 uit 14.360 reviews

Productomschrijving

Ibuprofen HTP 400 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddel RVG 23761 UAD

Claims
Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn,
menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.

Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
- U heeft ernstig hartfalen.
- U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische
voorgeschiedenis of bent bekend met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe
ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAID’s.
- U heeft eerder een maagdarmbloeding of –perforatie gehad bij gebruik van NSAID’s.
- U heeft een actieve of terugkerende maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm,
bloedingen in de maag of de darmen of zwerende ontstekingen van de dikke darm.
- U heeft een ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie.
- U heeft een spontane verhoogde neiging tot bloedingen of gebruikt bloedverdunners
(anticoagulantia).
- U lijdt aan andere bloedingen, bijv. een hersenbloeding.
- Tijdens het derde trimester van de zwangerschap.

Dosering

Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar.
De aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer.
U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen.

Wijze van gebruik
De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Samenstelling

Werkzame stoffen: Elke tablet bevat 400 mg ibuprofen
Hulpstoffen: maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).

Aanvullende informatie

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda
Nederland

Veilig kopen bij gediplomeerd drogist
Klik hier om te controleren of Superfoodstore op de aanbiederslijst van online medicijn aanbieders staat

Kenmerken

MerkHealthypharm
EAN8714632057548
Artikelcode137787
Inhoud20 tabletten
RVG Nummer23761
RVH Nummer-
Dosering400 mg

Bijsluiter Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

Ervaringen van anderen

3 x beoordeeld Gemiddeld 5 / 5 sterren
5 / 5 sterren
Christa V
23-10-2023

Heel tevreden! Snelle levering, netjes ingepakt, goede service en duidelijke site.

4 / 5 sterren
Hansje B
26-05-2023

Arniflor is een goed middel bij ( ... )
Ibuprofen helpt bij ( ... )

5 / 5 sterren
henk w
11-11-2022

Top


Alle ervaringen met Healthypharm Ibuprofen 400 mg
Gemiddeld beoordeeld met:
5 van 5 sterren!
(Gebaseerd op 3 klantervaringen)
5 / 5 sterren
Christa V
23-10-2023

Heel tevreden! Snelle levering, netjes ingepakt, goede service en duidelijke site.

Christa V
Nuttig?
4 / 5 sterren
Hansje B
26-05-2023

Arniflor is een goed middel bij ( ... )
Ibuprofen helpt bij ( ... )

Hansje B
Nuttig?
5 / 5 sterren
henk w
11-11-2022

Top

henk w
Nuttig?
Maak kans op €100 shoptegoed!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang tips over een gezonde leefstijl.

Vul a.u.b. een correct e-mailadres in
Onze drogisten staan nu voor u klaar!