Vandaag voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuiswinkel Waarborg
uit 14360 beoordelingen

Idyl Paracetamol 500 mg 20 tabletten

  • Artikelcode: 137856
  • EAN: 8717275001374
0,60
Maximaal 5 stuks per bestelling.
Ruim op voorraad: 50+ stuks
Vandaag voor 21:00 besteld, morgen in huis
Stuur een berichtje bij nieuwe voorraad!
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven
Thuiswinkel gecertificeerd
Bestel nu - Betaal achteraf
Gratis verzending vanaf € 75,-
9.5 uit 14.360 reviews

Productomschrijving

IDYL Paracetamol 500 mg, tabletten

Geneesmiddel RVG 28891=53055 AV

Claim
IDYL Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en
koortsverlagende werking.

Gebruiksinstructie

IDYL Paracetamol wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Gebruik bij kinderen
4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een
bepaalde groep.
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening
herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.

Aanwijzing voor gebruik
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
• IDYL Paracetamol is voorzien van een breukgleuf om ze gemakkelijk door te breken.
• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Dosering

Volwassenen:
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag

Samenstelling

Werkzame stof: Elke tablet bevat 500mg paracetamol
Hulpstoffen: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B)

Aanvullende informatie

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen:
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen
Nederland

Veilig kopen bij gediplomeerd drogist
Klik hier om te controleren of Superfoodstore op de aanbiederslijst van online medicijn aanbieders staat

Kenmerken

MerkIdyl
EAN8717275001374
Artikelcode137856
Inhoud20 tabletten
RVH Nummer-
Dosering500 mg

Bijsluiter Idyl Paracetamol 500 mg 20 tabletten

Ervaringen van anderen

1 x beoordeeld Gemiddeld 5 / 5 sterren
5 / 5 sterren
John v
28-01-2023

Prima product om koorts en pijn te verlagen c.q. onderdrukken. Werkt bij mij ook als een soort 'pep' pilletje. Krijg er ook meer energie door. Klinkt gek, maar toch is het zo. De werking duurt ca. 4 tot 5 uur. Ik slik overigens 2 stuks per keer, dus 1000mg per dosering. En aangezien ik chronisch ziek ben (chronische pijnen en koortsaanvallen vanwege een auto-immuun ziekte) gebruik ik de paracetamol i.c.m. Codeïne (20mg per dosering) en Oxycodon (10mg per dosering). De prijs is identiek aan die van de apotheek, en de service van Superfood Store is uitmuntend. De order was dezelfde dag verwerkt en verstuurd. De volgende dag had ik het al in huis.


Alle ervaringen met Idyl Paracetamol 500 mg
Gemiddeld beoordeeld met:
5 van 5 sterren!
(Gebaseerd op 1 klantervaringen)
5 / 5 sterren
John v
28-01-2023

Prima product om koorts en pijn te verlagen c.q. onderdrukken. Werkt bij mij ook als een soort 'pep' pilletje. Krijg er ook meer energie door. Klinkt gek, maar toch is het zo. De werking duurt ca. 4 tot 5 uur. Ik slik overigens 2 stuks per keer, dus 1000mg per dosering. En aangezien ik chronisch ziek ben (chronische pijnen en koortsaanvallen vanwege een auto-immuun ziekte) gebruik ik de paracetamol i.c.m. Codeïne (20mg per dosering) en Oxycodon (10mg per dosering). De prijs is identiek aan die van de apotheek, en de service van Superfood Store is uitmuntend. De order was dezelfde dag verwerkt en verstuurd. De volgende dag had ik het al in huis.

John v
Nuttig?
Maak kans op €100 shoptegoed!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang tips over een gezonde leefstijl.

Vul a.u.b. een correct e-mailadres in
Onze drogisten staan nu voor u klaar!